AKREP EVRESİ: Z RAPORU - Gözde Sabırlı

30 Ekim 2019 Çarşamba

Yılın Akrep evresini yeniay döngüsüyle daha hissedilir enerji efektiflerinde, psikolojik ve bedensel dönüşümler ile yaşayacaksınız. Gökyüzünde bu hafta baskınlığını kuran; Güneş Uranüs karşıtlık açısı, Mars&Neptün 150’lik açısı ve 31 Ekim’de Retro’ya girecek Gölgeli Merkür etkisinde; Z Raporu alınmış bir kasadan çıkan fazla hesap gibi sonlu durumlara bağlanmış, sürprizli gelişmeler olacaktır.

 

Sorulması gereken zor sorular peşinizi bırakmazken; apaçık verilmesi gereken yanıtlarda bir o kadar açık açık söylenecektir. Açık hesapları, fazla hesapları iyi temennilerle kapatıp, yarım kalan işlere hız vermek tercihiniz olursa hayatınızın değerini bilmeniz adına siz kazançlı çıkarsınız. Bu dönemde ani gelişen sürprizleri iyi yönde değerlendirelim ancak karşılığı olmayan beklentilere gark olmayalım.

 Retro Merkür enerjisi ise klasik bazlı iletişim kazaları, yanlış anlamalar, yanlış yönlendirmeler, teknik konularda aksaklıklar ve gecikmeler getirecektir. Ertelenen seyahatler, ekstra çıkan masraflar ve tutmayan planlar olacaktır.

 

Ancak Akrep vurgusu diyor ki; “bekle, hazırlan, dönüş ve dönüştür “ enerjisinde sizi bekleten şeylerin sonuç verebilmesi için kendinizle iç kavuşumda olun ve içe dönük çalışarak, bir nevi kuluçka dönemine girmelisiniz. Kuluçka döneminizde Daha çok gözlemleyerek ve daha iyi dinleyerek hareket etmelisiniz. Özellikle 9 Aralık tarihine kadar olan düşünsel kuluçka döneminizi sorgulamalar, araştırmalar ve derinden bir şeyler öğrenebilmek adına bir hazırlık evresinde yavaşlayarak yoğunlaşma ve odaklanma odaklı kullanmalısınız. Retro Merkür’ün lanetiyle lanetlenmemek adına karşınıza çıkacak her türlü olaya karşı, önümüzdeki 14 gün boyunca 

 (10,11,12 Kasım baskın enerji) affedici gözle yüzleşin, kabullenin ve dönüştürün. Gölge yönlerinizi affedin, kucaklayın!

“Öğrendim, yüzleştim, affettim ve kabullendim” enerjisinden ayrılmayın,

Yıldızlar ile kalın,

İyi haftalar!

 

BURÇ ASTROLOJİSİ

 

Koç ve Yükselen Koç

 

Sorumlu olduğunuz konularda daha istikrarlı davranarak, ciddi kararlar alacaksınız.

Yeniay ortaklı işler, sizi derinden bağlayan konulara vurgu yaparken huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. 2 Kasım sonrası aşk ilişkileri ve arkadaşlıklar adına akıcı koşullar içinde keyifli zamanlar geçireceksiniz.

 

Boğa ve Yükselen Boğa

 

İlişkiler açısından önemli bir döngüden geçiyorsunuz. İlişkide olduğunuz kişilerle gizli koşullar içinde hareket edebilirsiniz. Yeniay ani gelişen olaylar, uyandırıcı durumlara pay verirken önemli özgürleşmeler yaşayacaksınız. Sağlık, düzen, tertip ve iş ortamınızdaki bir çok duruma dikkat edip, özen göstermelisiniz.

 

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu hafta sizi yoran koşullara karşı daha dikkatli yaklaşmalı, sağlığınıza önem göstermelisiniz. Yarım kalmış projeleriniz üzerinde çalışmalı, eksiklerinizi tamamlamalısınız. Yeniay iş yaşamınızda ani yoğunluklar getirecektir. İş&hizmet akışınızda daha dikkatli ve sabırlı olmaya çalışın.

 

Yengeç ve Yükselen Yengeç

 

Akrep burcundaki yeniay aşk hayatınız, hobileriniz ve çocuklarla ilgili konulara yeni bir soluk getirecektir. Bu dönemde hayatın güzel yönlerine odaklanarak harcamalar yapabilirsiniz. Ev ile ilgili konular, güvenlik işleri vb. durumlarla uğraşabilirsiniz.

İş ortamınızda ani gelişen hareketlilikler yaşayabilirsiniz.

 

Aslan ve Yükselen Aslan

 

İç dünyanıza, ev ve aile hayatınıza yönelik konularda daha dikkatli hareket etmeniz gereken bir haftadasınız. Bazı bitişler yaşarken; yeni başlangıçlar da yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili sizi aniden hareketlendiren olaylar yaşayabilirsiniz. 1 Kasım sonrası aşk hayatınıza dair pozitif gelişmeler yaşayacaksınız.

 

Başak ve Yükselen Başak

 

Akrep burcundaki yeniay zihinsel konular, iletişim bazlı durumlar vb. olgularda sizi daha mücadeleci bir ruh haline büründürecektir. Konuşmalar, görüşmeler ve hareket içeren konularda yoğunluklar yaşayacaksınız. 2 Kasım sonrası ev hayatınıza yönelik konuları daha çok önemseyerek, ev yaşamınızda uyum ve güzellik arayışında huzurlu zamanlar geçireceksiniz.

 

Terazi ve Yükselen Terazi

 

Parasal birikimlerinizle ilgili yeni fikirler üreteceğiniz bir haftadasınız. Yetenekli olduğunuz konularda kolaylıkla hakimiyet kuracaksınız. Yeniay maddiyat içerikli konularda daha farklı, dönüm noktası niteliğinde kararlar aldıracaktır. Bireysel konularda daha özgür ve asi tavırlar sergileyebilirsiniz. Ancak tartışmalara, olası kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

 

Akrep ve Yükselen Akrep

 

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenerek, kişisel dönüşüm yaşayabileceğiniz mevzulara odaklı kalabilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşen yeniay ile deri atan bir akrep gibi değişime kucak açıp, yenilenme yoluna girebilirsiniz. İlişkilerinizde özellikle gizli kalan koşullara ve durumlara karşı dikkat etmelisiniz. 1 Kasım sonrası parasal anlamda destek bulabileceğiniz imkanlar kazanacaksınız.

 

Yay ve Yükselen Yay

 

12.evinizde gerçekleşen yeniay gizli kalan konulara, kontrol dışı gelişmelere açık olaylar getirirken sakinliğinizi ve pollyannacı kimliğinizi korumalısınız. Ani durumlarla hareket etmemelisiniz. Arkadaşlıklar ve gruplar içinde daha faal ve gösterişli olacağınız konular ortaya çıkacaktır. 1 Kasım itibariyle Venüs’ün burcunuzda yol alışıyla beraber neşe saçan keyifde, huzur dolu hissedeceksiniz.

 

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Gelecek beklentilerinizde kuluçkaya yattığınız bir dönemdesiniz. Yaptığınız planlarda önemli değişikliklere giderek kişisel dönüşüm için kuluçka startı verebilirsiniz.

Arkadaşlar, gruplar, sosyal konular sizi aniden hareketlendirecektir. Statünüzü, iş yaşamınızı ilgilendiren konularda atılımlar mücadele gücünüzü aktifleştirebilir.

 

Kova ve Yükselen Kova

 

Yeniay, kariyeriniz ve sorumluluklarınızla ilgili konulara yenilikler getirecektir. Daha aktif ve vizyonist atılımlar yapacaksınız. Uzaklarla ilgili işler, medya, eğitim gibi alanlarda yoğunluklar yaşayabilirsiniz. Ortaklı konulara beklenmedik gelişmelere karşı hazırlıklı olmanızda fayda var. Tükenmekle dönüşmek arasında kaldığınız  ilişkilerde sorulması gereken zor soruları kendinize sorun ve kendinizle yüzleşin!

 

Balık ve Yükselen Balık

 

Dost burcunuzda gerçekleşen Yeniay ile uzaklarla ilgili konular, yabancılarla ilgili süprizler hayatınıza değişiklikler getirecektir. Ödenmesi gereken borçlar ortaya aniden çıkabilir. Çeşitli nedenlerden baskı altında hissedebilirsiniz. Miras içerikli mevzular ya da yatırım bazlı işler hakkında daha dikkatli ve tutarlı hareket etmelisiniz.

1 Kasım sonrası iş hayatınıza yönelik konularda kendinizi daha rahat ifade ederek, önemli destekler alacaksınız.

 

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

 

1 Film: Cinayet Süsü/Ali Atay

1 Kitap: Checklist Manifesto/Atul Gawande

1 Albüm:Kid Loco/The Rare Birds

 

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!

Işık izinde ışık gibi parlayın!

Sevgiyle,farkındalıkla,umutla,yenilikle,müzikle,dansla,şiirle,anlayışla..

Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal etmekten hiç vazgeçmeyin.

Hayal gücü adına esenlikler sizi bulsun.

Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler!

  

  

 

  

   

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI