İKİZLER YENİAYI: ŞEKERLİ İLETİŞİM - Gözde Sabırlı

21 Mayıs 2020 Perşembe

Gökyüzü efemerisinde 22 Mayıs Cuma günü saat 20:38’de İkizler Yeniayı gerçekleşecek. Acı çikolata gibi enerjiler sunan Akrep dolunayından sonra tatlı puding gibi enerji veren, neşe saçan bir yeniay yaşayacaksınız. Şekerli bir iletişim hareketliliği sunan, aceleci tutumlar veren yeniay; canlı, karışık ve dağınıklık yaratabilecek koşullar getirecektir.

Yeniay İkizler temasında medya, gazetecilik, eğitim, iletişim, bilgi alışverişi ve yolculuklarla ilgili yeni başlangıçlar olacaktır ancak  Retro döngülerini de işin için de olduğunu unutmadan; hızlı ve düşünmeden alınan kararlar için sonuçsuzluğa, yavaşlığa ve tekrarlayan sorunlara dikkat etmelisiniz. Daha analitik ve sorgulayıcı yaklaşımlar göstermelisiniz. İkizler Yeniay haritasının yükseleni Yay, yönetici gezegeni de Merkür; geri giden Venüs ile görüşmede olacak. Venüs’de Neptün’le sert kontaklarda olduğu için aşk ilişkilerinde ve değer verdiğiniz konularda karışıklıklar, yanılsamalar ve hayal kırıklıkları getirebilir.

Ayrıca bu enerji ilişkilerinizde geçmişten gelen bir takım sorunları gündeme getirip, mantıklı çözümler bulmanız adına bin bir türlü seçenekler sunacaktır. 2 alternatif,2 seçim,2 kişi ya da 2 yer arasında kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Zihniniz bir kombinasyon hesabına kapılabilir. Geçmişiniz ile dürüstçe, mertçe yüzleşin ve hesaplaşın. Yoksa geçmiş ile bağlantılı her şey tekrar tekrar önünüze çıkacaktır. Seçenekleri iyi kullanmaya çalışarak doğru çıkış yoluna odaklanın. Uyanık olun, akıllı hareket etmeye çalışın ve gözü kapalı hiç bir şeye “evet” demeyin. İnsan ilişkilerinde komşular, kardeşler ve yakın çevre iletişimlerinizde sorunlar ortaya çıkabilir. Dijital hayatın içinde teknolojinin bu dönemde hayatınıza bir tık daha fayda sağladığınıza şahit olacak olaylar yaşayabilirsiniz.

 Güçlü bir hava ve su elementi etkisindeki Yeniay haritasında Retro Satürn olumlu etkileşimde olduğu için, ülke ekonomisine ait parasal konularda, bankacılık sistemlerinde bilgiye dayalı olumlu yeniden dönüştürücü yapılandırmalar yapılacaktır. Satürn gerçeklik yaratacak, uzun vadeli düşünceleri, planları elinizden gelenin en iyisini yapmanız yönünde size güçlü bir teşvik verecektir, değerlendirmelisiniz. Hava kirliliği gibi bilgi kirliliği yaşanabilir. Özellikle sağlık ve dinsel konularda çarpıtma içerikli bilgi kirlilikleri yaşanacaktır. Her duyduğunuza her gördüğünüze inanmayın! Sorgulayın, sorgulayın, sorgulayın:)

İYİ HAFTALAR!
BURÇ ASTROLOJİSİ 

Koç ve Yükselen Koç

Yeni başlangıçlar yapmak adına hevesli bir haftada olacaksınız. Yakın çevrenizde hareketlenme ve değişiklikler yaşayacaksınız. Yeniay ile birlikte ziyaretler, konuşmalar ve zihinsel uğraşlar yaşamınızda hız kazanacaktır. Ancak kimi zaman aşkta ve parasal konularda güvenilmez durumlar gündeme gelecektir. Özellikle ortaklı para konularında analitik düşünmeli, akıllı çözümler üretmeye çalışmalısınız. Entelektüel konularda ufkunuzu genişletebilecek imkanlar yakalayacaksınız, iyi değerlendirin.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bu dönemde kayıplarınızdan dolayı kabullenme içinde olmalısınız. Umutsuz olmayın, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmeye yönelik fırsatlar elde edeceksiniz.Yeniay ile parasal konularda çift durumlar yaşayabilirsiniz. Maddi konularda daha dikkatli olmak, anlaşma ya da senet içerikli mevzularda uyanık olmalısınız. Dolandırıcılık etkilere açık olaylar yaşayabilirsiniz, özellikle bu dönemde yeni tanıştığınız insanlara güvenmeyin!

İkizler ve Yükselen İkizler 

Gelecek beklentilerinizle ilgili konuların ön plana çıktığı bir haftadasınız. İletişimden kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin. Burcunuzda doğan Yeniay ile yeteneklerinizi daha iyi kullanabileceğiniz imkanlar elde edeceksiniz. Kişisel konularda yeni kararlarla yeni başlangıçlar yapacaksınız. Aşkta ve sosyal konularda maymun iştahlılık,kafa karıştırıcı durumlar olabilir, dikkat!

Yengeç ve Yükselen Yengeç

İş hayatınızla ilgili ani gelişmeler yaşayacağınız bir haftadasınız. Çift durumlar huzursuz hissettirecektir. Zihninizi ve sinir sisteminizi sakinleştirmeye özen göstermelisiniz. Üstlerinizle ilişkilerinizde daha özenli ve kibar olmalısınız. Yeniay ile kalıplar içinde sıkıştığınız tüm konulardan sıyrılıp rahatlayacaksınız. Size engel olan birçok şeyden izole olup, değişim yolunda yeni adımlar atacaksınız.

Aslan ve Yükselen Aslan 

Bu hafta elinizde olmayan, kontrolsüz gelişen olaylara karşı sakinliğinizi korumalısınız. Gündelik kazalara karşı bu dönemde özellikle dikkat etmelisiniz. Yeniay ile birlikte arkadaşlıkta ve sosyal konularda daha aktif olacaksınız. Düşüncelerinizi daha fazla paylaşma yönünde iletişim hareketliliği yaşayacaksınız.

Başak ve Yükselen Başak

Bu hafta ortaklı para konularında dikkat çeken gelişmeler yaşayacaksınız. Sorumluluklarınıza odaklandığınız bu dönemde kendinizi daha fazla ortaya koyacaksınız. Statünüzü ilgilendiren olumlu olaylar yaşayacaksınız. Yeniay ile birlikte ev hayatınızla ilgili değişiklikler yaşayacaksınız. Ev ve ailevi konularda meşguliyetler yaşayacaksınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bu hafta özellikle daha yaratıcı, yenilikçi ve akıcı koşullar içinde olacaksınız. Kişisel gelişiminiz adına yepyeni uğraşlar edinerek, yeni bilgiler öğreneceksiniz. Uzaklar, eğitsel uğraşlar ya da içinde medyanın olduğu alanlarda yenilikler yaşayacaksınız. Yeniay ile çevresel değişiklikler, iletişim, yakın çevre ve akrabalarla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

Akrep ve Yükselen Akrep 

Çalışma hayatınızda tüm sorumluluklarınız adına sorgulamalar yaptığınız zamanlardan geçiyorsunuz. Endişeleriniz olabilir. Uğraştığınız işlerinizi tamamlamak adına hızlı adımlar atmalısınız. Ani kazalara, sakarlıklara bu dönemde özellikle dikkat etmelisiniz. Aşkta ve parasal konularda gerçekçi olmaya çalışmalısınız. Sahteliklere prim vermemelisiniz. Yeniay ile birlikte ekstra gelirler yönünde şanslı hissedeceksiniz. Parasal pürüzlerinizi yok ettiğiniz olaylar yaşayacaksınız. 

Yay ve Yükselen Yay

Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanacağız sürprizli fırsatlar haftadasınız. Güzel şeyler için keyifli harcamalar yapacaksınız. Karşıt burcunuzda gerçekleşen yeniay vurgusu evlilik ve ikili ilişkiler alanında hayatınıza çift durumlar, belirsizlikler, kararsızlıklar ya da yanlışlıklar getirebilir. İç sesinize güvenin ancak kafanız karışırsa bir adım geri çekilin, sabırla bekleyin! Her şekilde uyanık olmanız lehinize olacaktır, dikkat edin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Ev ve ailevi konularda ani olaylı bir hafta yaşayacaksınız. Ev kazalarına özellikle bu hafta  dikkat etmelisiniz. Hava elementinin 6.ev vurgusu sizi daha birikimli ve çalışkan bir yapıya büründürürken; iş yaşamınızda önemli yükselişler yaşayacaksınız. Mali gelirinizde artış yaşayacaksınız. Yeniay ile işlerinizde çift eksenli olaylar yaşanacaktır. Enerjinizi dağıtmamalısınız. Zihninizi net bir şekilde sorumluluklarınıza odaklamalısınız.

Kova ve Yükselen Kova

Bu dönemde İkizler burcundaki birikim yaşamınıza yeni umutlar, canlanma ve mutlu gelişmeler taşıyacaktır. Aşk yaşamınız ya da çocuklarınızla ilgili konularda ani sevinçler yaşatacaktır. Kendi gerçekliğinizi renklendireceğiniz durumlar hayata karşı sizi motive edecektir. Yeniay ile birlikte sosyal diyaloglarınızın arttığı keyifli zamanlar yaşayacaksınız. Gruplar ve arkadaşlıklar içinde aktif olacaksınız. Düşüncelerinizde ve fikirlerinizde daha direkt tutumlar göstereceksiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Bu hafta harcamalarınızla ilgili yeni planlamalar yapacaksınız. Yakın çevrenizden olumlu destekler alacaksınız. Gelecek beklentilerinizi daha gerçekçi düşüncelerle değerlendirmeye çalışmalısınız. Yerleşim, ev ve ailevi konularda ani hareketlenmeler, yoğun iletişim gündeminizi etkileyecektir. Evde onarım ya dekorasyon işleriyle uğraşabilirsiniz. Ani harcamalar yapabilirsiniz, bütçenizi zorlamamalısınız.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ 
1 Film: MULAN/ Niki Caro
1 Kitap:Aşk Dersleri/Alain de Botton
1 Albüm:The Times İs Now/Craig David
Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!
Işık izinde ışık gibi parlayın!
Sevgiyle,farkındalıkla,umutla,yenilikle,şarkıyla,dansla,şiirle,anlayışla..
Gökyüzünün Dilini Takip Edin Ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.
Yıldızlarla kalın, sağlıklı kalın.

  

  

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI