MERKÜR&URANÜS SON KARŞITLIKTA - Gözde Sabırlı

18 Kasım 2020 Çarşamba

Yeniay’ın ardından yeni haftaya hareketli bir giriş yapacaksınız. Fresh enerjilerle başladığınız haftaya Merkür&Uranüs son karşıtlıkta damgasını vurarak adeta flaşları patlatan cinsten olaylar getirecektir. 8 Ekim ve 18 Ekim tarihlerinde yaşadığınız olaylarla bağlantılı olaylar yaşayabilirsiniz. Ya da bu tarihte yaşadığınız olaylarla benzerlik gösteren sonuç doğuran durumlar ortaya çıkacaktır. Merkür&Uranüs son karşıtlıkta; iyicil anlamda;beklenilmeyen güzel gelişmeler, uyanışlar ve farkındalıklar sunacaktır. Kötücül manada; yaşamınızda termikleştirdiğiniz konularda ani değişimler, sinir iletimi sorunları, denge sorunları, zihinsel gerginlikler, sorgulayıcı düzlemde fikir ayrılıkları, iletişimde kopukluklar getirecektir. Farkındalıkların yüksek olacağı yeni haftada Venüs’ün de huysuz enerjileri zorlayıcı olacak. Aniden kontrolden çıkıp, çalkantılı ve keskin düşüncelere kapılıp fevri çıkışlar yaptıracaktır. Tavsiyem; İlişki ve işbirliklerinde, yönetsel ve finansal işlerde ciddiyetle sakin kalarak hırslarınızı kontrol altında tutarak, şartları fazla zorlamayın. Dengesizliklerle de karşılaşsanız da dikkatli ve temkinli davranarak, uyum dengelerini iyi kurmaya çalışmaya bakın. Finansal olarak ise var olan maddi koşullarınızın içinden değişik gelişmelerle süprizler yaşayacaksınız. Beklenmeyeni Bekle modunda “flaş flaş flaş flaş” bir hafta olacak.

İYİ HAFTALAR!

BURÇ ASTROLOJİSİ

Koç ve Yükselen Koç

Yeniay yaşamınızda ortaklı konuları harekete geçirmek ve kazançlar konusunda fırsatlar getirecektir. Eşinizin, partnerinizin ya da ortağınızın maddi konularıyla ilgili konulara yoğunlaşacaksınız. Psikolojik olarak yenilenip, ruhen iyi hissedeceksiniz. 20 Kasım civarı kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri vb.konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Yeniay genel olarak önemli değerlendirmeler ve ilişkilerinizi daha iyi kullanma yönünde güzel gelişmeler sunacaktır. Özel yaşamınızda tansiyonlu olaylar olabilir. Kıskançlık, baskılar aniden ortaya çıkabilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar içinde daha esnek olmaya bakmalısınız. 19 Kasım sonrası mesleki konulara, hedeflerinize daha çok odaklanacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Akrep burcundaki yeniay; bireysel çabalarınıza, işle ilgili değişikliklere focuslanacağınız koşullar getirecektir. Sağlık, hizmet, düzen gerektiren konularda özen göstermeniz gereken olaylar olacaktır. Sağlığınıza extra önem vermelisiniz. 20 Kasım sonrası ikili ilişkilerde yeni farkındalıklar gelişecektir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Yeniay sizi yaratıcı alanda ve kendinizi ortaya koyabileceğiniz konularda daha kararlı, mücadeleci bir ruh haline büründürecektir. Aşk yaşamınızda ve keyifler konusunda daha tutkulu, arzulu davranacaksınız. Sevdiklerinizle ilgili konulara odaklanacaksınız. Farklı fikirlerle çevrenizi etkileyeceksiniz. 21 Kasım civarı iş ve çalışma koşulları ile ilgili ani değişiklikler ortaya çıkacaktır. Daha hızlı ve pratik olmaya çalışmalısınız.

Aslan ve Yükselen Aslan

Yeniay ev yaşamınıza ve ailenizle ilgili konulara daha fazla zaman ayırmanız konusunda sizi uyandıracaktır. Ebeveynlerden destekler alacaksınız. Yakın çevrenizde görüşmelerinizde, ikili konuşmalarınızda iletişime önem verip, daha gerçekçi olmalısınız. İş yaşamınızda çalışma koşullarınıza ait bazı stresler, huzursuzluklar gündeme gelebilir.

Başak ve Yükselen Başak

Akrep’teki yeniay yakın çevrenizde iletişim çaplı farklı olaylar getirecektir. Zihinsel açıdan daha odaklı olmanızı kolaylaştıracaktır. Kardeşler, komşular ve yakınlarla görüşmeleriniz artacaktır. Sürpriz haberler alacaksınız. 20 Kasım civarı mesleki konularda önemli destekler alacaksınız. Düzen ve çalışma koşullarınıza odaklanacaksınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

Yeniay yaşamınızda ortak kazançlara ve harcamalara yönelik yenilenmeler getirecektir. Maddi anlamda yeni imkanlar kazanacaksınız. İş yaşamınızda sürpriz teklifler alacaksınız. Ev, toprak ve ailenize yönelik konularda daha ciddi düşüncelerde çaba sarf edeceksiniz. Sağlığınızla ilgili böbrek işlev bozuklukları, idrar yolları tıkanıklıkları vb. hastalıklara dikkat etmelisiniz. 21 Kasım civarı daha gerçekçi davranarak, sorumluluklarınızın bilincinde hareket edeceksiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Burcunuzda gerçekleşen yeniay’dan aldığınız dönüşüm gücüyle bireysel alanda daha aktif davranıp, kararlı hareket edeceksiniz. Çalışma ortamınızda dikkat çekeceğiniz olaylar yaşayacaksınız. Üstlerinizden destek alacaksınız. Yazışmalar, iletişim, bilgi paylaşımları, toplantı, anlaşma ve sözleşmeler açısından güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Yay ve Yükselen Yay

Yeniay yaşamınızda gizli kalan, arka planda gölgeli konularda aydınlık gelişmeler getirecektir. Kontrolünüz dışında gelişecek olaylara karşı daha dikkatli olmalı, şartları çok fazla zorlamamalısınız. Sosyal izalosyona önem verdiğiniz günlerden geçerken; sağlığınıza önem vermelisiniz. Denge ve kas egzersizleri yapabilirsiniz. Maddi gelirlerinizin artış gösterdiği bu dönemde kaynaklarınızı dikkatli kullanmalısınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Yeniay iş yaşantınız ile ilgili hedeflerinizi yenilemek, yeni amaçlar belirlemek açısından sizi destekleyecek. Otorite konumundaki kişilerle önemli konuşmalar yapacaksınız. Kurumsal olarak yaptığınız işlerde yeni ivmeler kazanacaksınız. Duygusal açıdan sizi meşgul eden konularda tutucu olmamalısınız. Kıskanç tavırlardan uzak durmalı, partnerinizi sıkmamalısınız.

Kova ve Yükselen Kova

Akrep yeniayı ile iş hedefleriniz ön planda olacak. Kariyer odaklı kararlar ve başlangıçlar başlığında önemli açılımlar yapacaksınız. Farklı bakış açısıyla değerlendirmeler yapmaya;yeniliklere değişimlere açık olacaksınız. Yeni insanlarla ve yeni çevrelerle bir araya geleceksiniz. Toplum önünde daha çok dikkat çekip, yeni fırsatlar kazanacaksınız. 21 Kasım civarı arkadaşlıklar ve gruplarla ilgili keyifli zamanlar yaşayacaksınız.

Balık ve Yükselen Balık

Yeniay size yeni farkındalıklar, yeni alışkanlıklar ve yepyeni şeyler öğrenme imkanları sunacaktır. Uzaklarla, yabancılar ya da eğitsel alanda daha farklı yollar izleyeceksiniz. Medya ile ilgili gelişmeler, yeteneklerinizi daha iyi gösterme yönünde iyi hissedeceksiniz. Mesleki konularda daha ciddi ve sorumluluk içinde hareket etmelisiniz. Ortaklı konularda bu dönemde bazı sorunlar yaşasanız da sabırlı olmalı, alttan alarak idare etmelisiniz. Egosal tripler yapmamalısınız.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film: Female Fight Club/ Miguel A.Ferrer

1 Kitap: Zihin Kuşları / Leyla Erbil

1 Albüm: Supermoon / Sophie Hunger

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!

Işık izinde ışık gibi parlayın.

Yaşamı sevgiyle, farkındalıkla, anlayışla, umutla, yenilikle, şarkıyla, dansla, şiirle kucaklayın.

Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin!

Yıldızlarla kalın, sağlıkla kalın.

 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI