BİZ BİZE YETERİZ - SEYFİ GÖK

14 Eylül 2020 Pazartesi

“Biz bize yeteriz” dendi ve herkes ellini taşın altına koydu; bir şeyler yapmaya çalıştı. Toplumun bütün kesimleri bu çağrı için harekete geçti.  Bu kampanya döneminde milyonlar toplandı. Toplanan paranın akıbetini bence kimse tam olarak bilmiyor. Kullanılan alanlar ve yapılan yardımların kime göre nasıl sağlandığı muamma. Şahsen ben paranın nereye harcandığını bilmek istetirim. 

Millet olarak devletimize tabi ki yardım etmeliyiz. Fakat yapılan bağışların akıbetini şeffaf olarak bilmekte hakkımızdır. Bunca para toplandı ve bir yerlere aktarıldı? Yapılan bu bağışı herkes unuttu ya da unutturuldu. Ülke olarak gündemimiz çok çabuk değişiyor. Tabi ki durum insanlarda güvensizlik ve kuşku yaratıyor. Sonuç olarak bu yüzden daha şeffaf olunmalı ve kamuoyu aydınlatılmalıdır. Akıllardaki soru işaretlerini çözmeli ve güvensizliği ortadan kaldırmalıdırlar.


Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI