ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN GAZİ AYDIN: PROJELER GELİŞTİRECEĞİZ

ADAYLIĞINI AÇIKLAYAN GAZİ AYDIN: PROJELER GELİŞTİRECEĞİZ

Yeni yılla birlikte Adana’da faaliyetlerini sürdüren esnaf odalarında seçim heyecanı devam ediyor. Adana Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkârları Odası’nda 6 Şubat 2022 tarihinde seçimler gerçekleştirilecek. Adana’da faaliyet gösteren elektrik taahhüt firmalarının önde gelen isimlerinden olan Gazi Aydın, Adana Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkârları Odası seçimlerinde başkan adaylığını açıkladı.

Adana’da yaklaşık 40 yıldır meslek hayatını sürdüren, kentin elektrik ve aydınlatma sektöründe tamamladığı taahhütlerle iş dünyasında yer alan Gazi Aydın, “6 Şubat 2022 itibariyle odamızda yeni bir dönem başlayacak. Değerli meslektaşlarımızla birlikte el ele vererek, yeni dönemde seçildiğim takdirde en iyi hizmetleri vereceğime inanıyorum.” dedi. Odaya kayıtlı tüm esnaflarla istişare içerisinde olacağını belirten Adana Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkârları Odası Başkan Adayı Gazi Aydın, “Odamıza kayıtlı tüm sektörlerin temsil edileceği iyi bir liste hazırlıyoruz. Listemizde on yıllarını esnaflığa adamış değerli büyüklerimiz, genç arkadaşlarımız yer alacak.” diye konuştu.

TESİS İNŞA EDECEĞİZ
Oda mensuplarına özel bir sosyal tesisin olmadığına işaret eden Aydın, “Adana’nın her noktasında büyük emeği bulunan, bu kentin aydınlatılmasını sağlayan meslektaşlarımızın mesai saatleri dışında aileleriyle birlikte vakit geçirebileceği, günün stresinden uzaklaşacağı bir sosyal tesis binası inşa etme noktasında gereken ne varsa yapacağız. Bu projenin hayata geçmesi için gerek yerel yönetimlerle gerekse merkezi yönetimle görüşeceğiz.” şeklinde konuştu.

İŞ BİRLİĞİ YAPACAĞIZ
Üniversitelerle projeler noktasında iletişim halinde olacaklarını söyleyen Aydın, “Çukurova Üniversitesi ve Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ile ayrı ayrı görüşmeler yaparak odamıza kayıtlı esnaflarımıza yönelik hem katma değer üretme hem de sosyal sorumluluk noktasında projeler üreteceğiz. Hem Adana, hem de odamız kazanacak.” ifadelerini kullandı.

 ÖNÜNÜ AÇACAĞIZ
Sektörde yaşanan problemlerin çözülmesi noktasında gayret sarf edeceklerini kaydeden Gazi Aydın, “Proje ve sahada yaşanan problemlere çözüm üretme noktasında mesleğimizle ilişkili tüm odalarla görüşmeler yaparak meslektaşlarımızın önünü açacağız. Meslektaşlarımıza fayda sağlayacak tüm fikir ve önerileri masaya yatıracağız.” açıklamasını yaptı.

SORUNU BİTİRECEĞİZ
Konuşmasına devam eden Aydın, şöyle devam etti: “Adana’da meslektaşlarımızın bugün kanayan yarası olan, gün geçtikçe de ihtiyaç duyulacak kalifiye eleman yetiştirilmesi noktasında İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Adana Organize Sanayi Bölgesi, Adana Sanayi Odası, üniversiteler ve tüm gerekli kurumlarla temasa geçip Adana’da ara eleman problemini bitirmek istiyoruz.” sözleriyle tüm meslektaşlarına çağrıda bulundu. 


 

Reklam Alanı

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER