MERKÜR’ÜN OYUNLARI - GÖZDE SABIRLI

12 Ocak 2022 Çarşamba

Yeni haftaya hızlı adımlarla başlasak da kolay etki altında kalma, çözülmeler ve yanıltıcı durumların gölgesi söz konusu olabilir. Yeni kararlar, aldığımız aksiyonlar özellikle Merkür’ün hafta sonuna doğru retro harekete geçecek olması sebebiyle risk altına girecektir.5 Şubat’a kadar Merkür retro etkisinde teknik işler, içerisinde grupların, sosyal konuların olduğu koşullar içinde yeniden değerlendirilmesi gereken durumları ortaya çıkaracaktır. Akıl karışıklıkları, unutkanlıklar, yavaşlamalar olacaktır. İletişim tıkanıklıkları, pot kırmalar, yanlış anlaşılmalar yaşanacaktır.

Merkür’ün oyunlarına bu dönemde düşmemek adına iletişimde, ikili görüşmelerde daha esnek planlar yapmaya odaklanın. Hiç bir şeye alınmayın, gücenmeyin, kırılmayın, belirsizliklerin üzerine üzerine gidin ve kartlarınızı açık oynayın.
Bu sefer Merkür faka basacaktır eminim:)

16 Ocak’ta Güneş&Plüton kavuşumu kesinleşirken kimlik krizleri içinde dönüşümler yaratacaktır. Sert ve zorlayıcı enerjinin altında sıkışmamak adına garanticiliği bırakın, acı yanılsamalarla dürüstçe yüzleşmeye çalışın. Unutmayın değişime hazırlıklı ve gönüllü olan daima en az hasarla yoluna devam eder. Krizleri fırsata dönüştüreceğiniz güzel bir hafta olsun. İYİ HAFTALAR:)

BURÇ ASTROLOJİSİ

Koç ve Yükselen Koç 

Hedeflerinize odaklanarak iş konularında ciddi çabalar içinde olacağınız güzel bir hafta yaşayacaksınız. Liyakate önem vererek kurallara dikkat edeceksiniz. Gruplar içinde kendinizi daha iyi göstereceksiniz. Şahsi konularda bu dönemde acele etmeyin, bekleyin. Duyduğunuz haberlere hemen inanmayın, güvenilirliğini iyice araştırın.

Boğa ve Yükselen Boğa 

Bu dönemde kontrolünüz dışında gelişen olaylar karşısında baskı altında hissedebilirsiniz. Günlük rutinlerinizi isyan ederek bırakma eğiliminde hareket edebilirsiniz. Yabancılarla ilgili işler, eğitim, akademik uğraşlar ya da medya işleriniz varsa daha esnek olmanız gereken koşullarla yüzleşebilirsiniz. 13 Ocak civarı maddi konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Para mevzularında daha uyanık olmaya çalışın.

İkizler ve Yükselen İkizler 

Düşüncelerinizde, fikirlerinizde daha kararlı olacağınız güçlü bir hafta yaşayacaksınız. Yeni şeyler öğrenmeye, kendinizi geliştirmeye daha çok odaklanacaksınız. Mali konular, borç ya da alacaklar açısından stres içerikli olaylar yaşayabilirsiniz. 12 Ocak sonrası yaptığınız iş görüşmelerinde gerçekçi olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yanıltıcı durumlara dikkat edin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç 

Bugünlerde evlilik, ortaklık ya da anlaşma gerektiren konulara daha ciddi ve gerçekçi yaklaşmaya özen gösterin. İlişkilerinizde soğukkanlı ve stratejik olmaya çalışın. Hoşgörülü davranın. 13 Ocak civarı iş hayatınıza dair belirsizlikler, karışıklıklar yaşanabilir. Zihinsel açıdan dengede kalmaya, endişelenmemeye bakmalısınız.

Aslan ve Yükselen Aslan 

İş ve çalışma koşullarına focuslanacağınız bir haftadasınız. Karşılıklı işler, görüşmeler kimi zaman davalı durumlar gündeme gelebilir. 12 Ocak sonrası arkadaşlıklar, gruplar ya da aşk hayatınıza dair konularda daha dikkatli, özenli olmalısınız. Kimi zaman iyi niyetli de olsa sıkıntı yaratan koşullar ortaya çıkabilir.

Başak ve Yükselen Başak

Aşk hayatınız, çocuklar ve yaratıcılık konularında bu dönemde daha duyarlı olacaksınız. Sizi yoran koşullar gündeme gelse de enerjinizi yüksek tutmalısınız. Parasal konularda sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Banka işlerinize bu dönemde daha fazla özen göstermelisiniz. 12 Ocak sonrası özellikle mesleki alanda daha gerçekçi tutumlar göstermelisiniz. İş&hizmet, çalışma ve sağlık konularına dair yeniden değerlendirmelere gideceksiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi 

Yakın çevrenizde gelişen yeni koşullar, bitişler ve başlangıçlar bu dönemde sizi yoracaktır. Ailevi konular, toprak ve gayrimenkullerle ilgili işler, sorumluluklar sinir katsayınızı arttırabilir, sabırlı olmalısınız.12 Ocak sonrası yapacağınız ikili diyaloglarda daha uyanık olmaya çalışın. Sosyal yönden aktif bir hafta yaşayacaksınız. Gruplar, arkadaşlıklar içinde daha huzurlu, mutlu hissedeceksiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep 

Bu dönemde çalışma yaşantınızda yaşanabilecek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Tamamlanması gereken işlere focuslanmalısınız. Evde, ailevi konularda yeniden ele alınması gereken işler gündeme gelebilir. Acele hareket etmeyin. 13 Ocak sonrası parasal konularda gereksiz risklere girmeyin. Yatırımlar açısından dikkat edin.

Yay ve Yükselen Yay 

Kolektif ve sosyal konulara yöneldiğiniz yeni haftada yaratıcılığınızı uğraştığınız işlere yansıtacaksınız. Entelektüel faaliyetler, keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Maddi konularda abartmak yerine daha ciddi ve gerçekçi bakış açısıyla hareket etmelisiniz. 13 Ocak sonrası hedefleriniz konusunda yeniden değerlendirmeye gideceksiniz. Kararlarınızı tekrar gözden geçireceksiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak 

Ev hayatınızı ilgilendiren konulara bu dönemde daha fazla yoğunlaşacaksınız. Ev içinde kendinizi güvende hissedeceksiniz. Aile içindeki mevzulara karşı fedakar yaklaşımlarla yaklaşacaksınız. İş ortamınıza dair konularda ciddi çabalar sarf edeceksiniz. İşten gelen maddi kaynaklar ve yeteneklerinizi gözden geçirip, yeniden değerlendireceksiniz. Duygusal yoğunluğunuzun arttığı bu dönemde sorumluluk ve rahatlama arasında sağlıklı bir denge bulmaya odaklanacaksınız.

Kova ve Yükselen Kova 

Hareket ve iletişim açısından yoğun bir hafta yaşayacaksınız. Bugünlerde ufak tefek kazalara bizzat dikkat etmelisiniz. Son zamanlarda elde olmayan nedenler, endişeler çok fazla gündeme gelse de kendinize daha fazla güvenmeli ve olumsuz düşüncelerden kurtulmaya bakmalısınız. Maddi konularda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz, riskli yatırımlar yapmayın. 13 Ocak civarı arkadaşlıklar, gruplar içinde daha dikkatli ve uyanık olmaya çalışın.

Balık ve Yükselen Balık 

Bu dönemde çözemediğiniz konularla ilgili kabullenmeye yönelik geri çekilmeler yaşayabilirsiniz. İş ve para durumunuzu ilgilendiren mevzularda ise  daha cesur adımlar atacaksınız. Yeteneklerinizi daha görünür kılacak gelişmeler yaşayacaksınız. 13 Ocak sonrası kendi kendinizi yanıltabileceğiniz olaylarla strese girebilirsiniz. Abartılı tutumlardan uzak durun.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ 
1 Film: The Power Of The Dog/Jane Campion
1 Kitap:İSTİLA/ Yüce Zerey
1 Albüm: Dawn FM/The Weeknd
Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın.
Işık izinde ışık gibi parlayın.
Yaşamı sevgiyle, farkındalıkla, anlayışla, umutla, yenilikle, dansla, şiirle kucaklayın.
Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.
Yıldızlarla kalın, sağlıkla kalın. 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI