GÜNEŞ RESTORAN/ İBRAHİM GÜNEŞ - YALÇIN ÖCAL

20 Mart 2020 Cuma

GÜNEŞ RESTORAN önceleri, Beyaz evler mahallesinde idi. Daha sonra İBRAHİM GÜNEŞ orayı kapatmadan GÜNEŞ 2 Restoranı BARAJ GÖLÜ Civarında açtı. 
Adana’nın yaz sıcaklarını, baraj gölü serinliğine kavuşturan ve Adanalı seçkin müşterilerine göl kenarında, havadar ve güvenilir mutfak ürünlerini, en güzel servisleriyle buluşturan İBRAHİM GÜNEŞ’ e tabi ki tüm Adanalılar olarak gönül borcumuzu eksik etmiyoruz…

KARSLILAR Mahallesinde güzel bir mekânı “GÜNEŞ EĞLENCE SİTESİ” Adıyla açarak, GÜNEŞ 2 yi buraya taşıdı. 

Salonun bir yerinde düğün veya her hangi bir kurumun yemekli toplantısı yapılırken, bir başka salonda ayrı bir şölen veya gece yapılabilmektedir.
İBRAHİM GÜNEŞ meslekteki bunca yılını ve güvenilirliğini burada ve sonuna kadar gelen müşterilerine yansıtmaktadır.

Mutfağındaki düzen, hijyen ve intizamı, servislerine de yansıtan bu değerli kentlimizin ismi zaten çevresinde en büyük bir garantörlük imajıdır.
Yılların verdiği deneyimleri ve müşteri çevresi İBRAHİM GÜNEŞ’ İ bu konuda seçkin bir mekân sahibi olarak bizim karşımıza çıkarmaktadır.
Her hafta yaptığı “URFA SIRA GECELERİ” Bu değerli eğlence merkezine ayrı bir renk vermektedir…
URFA SIRA GECELERİ, Kentimizde ki Şanlıurfalıları veya o yörenin müziğini sevenlerini bu vesile ile GÜNEŞ PLAS RESTORAN DA bir araya getirerek onlara çok güzel bir müzik şöleni oluşturmaktadır.
Bizlerde kendilerine hayırlı işler diliyoruz…
                     
 İKBAL ÖZLEM ARIOĞLU AVU(KAT SANATÇI

Adana’mızın bu değerli avukat sanatçısı, avukatlık mesleğinin yanı sıra çok değerli bir sanatçılık geçmişi ile her daim müzikseverlerin karşısına çıkmaktadır.
Adana da galiba, korolar içinde ilk defa mimikleriyle davranarak programlarda yer almıştır. Sayısız CD leri ve sahneciliği vardır.
Sahnelerde oldukça başarılıdır ve yerel radyolarda, TRT radyo ve Televizyonlarında sayısız defalar programlar yapmıştır. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI